Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP/EPA / PAP/EPA/WILL OLIVER

Srogie kary za przepychanki na boisku. Łącznie ponad 200 tysięcy złotych

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Srogie kary na Watford FC i Stoke City nałożyły władze Premier League. Zawodnicy obu drużyn nie utrzymali w końcówce meczu nerwów na wodzy i doszło do przepychanek. FA ukarała kluby wysokimi grzywnami o łącznej wartości 45 tysięcy funtów.

Troy Deeney z Watford FC w doliczonym czasie gry złapał za szyję Joe'ego Allena w taki sposób, że na twarzy przeciwnika pojawił się... szeroki uśmiech. Pomiędzy zawodnikami doszło do przepychanki, a arbiter obu piłkarzy postanowił ukarać żółtymi kartkami. Zachowanie gracza Watford FC wywołało spore oburzenie.

Władze Premier League postanowiły ukarać oba kluby. Na Watford FC nałożona została grzywna w wysokości 25 tys. funtów. Z kolei Stoke City będzie musiało zapłacić 20 tys. funtów za zachowanie piłkarzy, którzy rzucili się do przepychanek. W przeliczeniu na złotówki daje to blisko 215 tys. kar.

Dodatkowo Deeney za swoje zachowanie został zawieszony na trzy spotkania. Do gry będzie mógł wrócić dopiero 28 listopada. To on był prowodyrem całej sytuacji, którą FA oceniło jako zbyt brutalne.

ZOBACZ WIDEO: Lekarz kadry: Michał Pazdan ma bolesny uraz

Czy kary dla Watford FC i Stoke City są odpowiednie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL