Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jan Tomaszewski Newspix / LUKASZ GROCHALA / Na zdjęciu: Jan Tomaszewski

Tomaszewski do Kurskiego: Gratuluję, że kadra wróciła do TVP. Kibice tego nie zapomną

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Od meczu z Urugwajem polska reprezentacja będzie gościć na antenie otwartej telewizji publicznej. Zrobiło to wrażenie nawet na - skorym do krytyki - byłym bramkarzu kadry, Janie Tomaszewskim.

Jak już informowaliśmy (więcej tutaj), polska kadra wraca do telewizji publicznej. Prezes Jacek Kurski zapowiadał, że TVP ponownie będzie z kadrą Biało-Czerwonych.

Rozpoczyna się od piątkowego (10 listopada) meczu z Urugwajem. Potem, przez kolejnych pięć lat, spotkania naszej drużyny narodowej zobaczymy w TVP. Prawa do pokazywania kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw świata były wcześniej w rękach Polsatu. Na antenach TVP kibice będą mogli śledzić - oprócz sparingów przed mundialem w Rosji - wszystkie mecze Polaków w eliminacjach do ME 2020 i MŚ 2022 oraz spotkania na MŚ 2018 i ewentualne występy na ME 2020 i MŚ 2022 w Katarze.

Obecny w TVP Info Jan Tomaszewski i (w przeszłości polityk poseł z ramienia PiS jak i PO), zachował się dość zaskakująco i... pogratulował Kurskiemu.

- Chciałbym pogratulować TVP, że reprezentacja wróciła na swoje miejsce (...) Panie Jacku Kurski, kibice nigdy panu tego nie zapomną - powiedział były bramkarz reprezentacji.


ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski: Zawsze staramy się pomóc każdemu nowemu zawodnikowi

Wolisz oglądać kadrę w Polsacie czy w TVP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (40):

Wszystkie komentarze (40)

Komentarze (40)

×
Wszystkie komentarze (40)
PRZEJDŹ NA WP.PL