Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cristiano Ronaldo (z prawej) ze swoim synemInstagram / cristiano / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo (z prawej) ze swoim synem

Cristiano Ronaldo znów został ojcem. Pochwalił się całemu światu!

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Cristiano Ronaldo długo nie zapomni tej daty - 12 listopada na świat przyszło kolejne dziecko piłkarza. Georgina Rodriguez i mała Alana Martina czują się dobrze.

Cristiano Ronaldo po raz czwarty został ojcem. 17 czerwca 2010 urodził się Cristiano Junior, a w czerwcu tego roku bliźniaki Eva i Mateo. Całą trójkę urodziły najprawdopodobniej surogatki.

Alana Martina została przywitana na świecie kilka dni przed planowanym terminem. Jednak zarówno świeżo upieczona mama Georgina Rodriguez, jak i córeczka, czują się dobrze.

Związek piłkarza Realu z modelką rozpoczął się w 2016 roku, ale oficjalnie zaczęli pojawiać się razem dopiero w 2017. O ciąży Rodriguez spekulowano niespełna dwa tygodnie po narodzinach bliźniaków, sam piłkarz potwierdził to w lipcu. 

Rodzina Portugalczyka, a przede wszystkim Cristiano Junior, przyjęła i zaakceptowała wybrankę zawodnika. Wszyscy wydają się być szczęśliwi.

Choć w ostatnich tygodniach pojawiły się plotki o rzekomym romansie i zdradzie Cristiano Ronaldo, para błyskawicznie zareagowała. Przeprowadzili transmisję na żywo na Instagramie, wyjawili wówczas termin porodu i imię, jakie dostanie córeczka. 

ZOBACZ WIDEO: Łukasz Fabiański: Artur powoli rozumiał, co się dzieje

Czy Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL