Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dariusz SzpakowskiPAP / WPROST/Marcin Kaliński / Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski nie skomentuje meczu Polska - Meksyk

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Nie Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak, a Jacek Laskowski oraz Radosław Gilewicz skomentują w Telewizji Polskiej poniedziałkowy mecz Polski z Meksykiem (początek o godz. 20:45).

Po tym jak spotkania reprezentacji Polski przestał pokazywać Polsat wydawało się, że wszystkie mecze kadry narodowej będzie komentował Dariusz Szpakowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w TVP. Tymczasem w poniedziałek usłyszymy Jacka Laskowskiego oraz Radosława Gilewicza. Ten drugi był gościem w studiu podczas piątkowego meczu z Urugwajem.

Laskowski ma jednak olbrzymie doświadczenie w komentowaniu meczów. Do dzisiaj uznawany jest za jednego z najlepszych w swoim fachu. Już kiedyś (1991-1998) pracował w TVP i relacjonował piłkarskie mistrzostwa świata w 1994 i 1998 roku. Później przez 13 lat był związany z Canal+. Od 2012 roku ponownie pracuje w TVP.

Początek poniedziałkowego meczu Polski z Meksykiem o godz. 20:45. Biało-Czerwoni zagrają bez kilku podstawowych zawodników - m.in. Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika, Kamila Grosickiego czy Grzegorza Krychowiaka.

ZOBACZ WIDEO: Kamil Wilczek: Nie da się wejść w buty Lewandowskiego

Kogo wolałbyś na stanowisku komentatorskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL