Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zaskakujące wyniki sondy w Szwecji. Fani nie chcą powrotu Zlatana Ibrahimovicia do kadry

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Sympatycy Trzech Koron nie widzą miejsca dla Ibrahimovicia w drużynie na mundial. - Szwedów sąd nad Zlatanem - pisze gazeta "Expressen".

- Szwedów sąd nad Zlatanem Ibrahimoviciem - komentuje dziennik "Expressen" wyniki sondy, dotyczącej powrotu słynnego napastnika do reprezentacji Trzech Koron na mundial w Rosji.

Awans Szwedów na przyszłoroczne mistrzostwa świata, po sensacyjnym zwycięstwie w barażu z Włochami, wywołał euforię w skandynawskim kraju. W szwedzkich mediach rozgorzała dyskusja nad powrotem do kadry Ibrahimovicia, który ogłosił zakończenie kariery reprezentacyjnej po nieudanym Euro 2016.

W sondzie zleconej przez "Expressen" wzięło udział 1011 respondentów. Aż 63 proc. z nich stwierdziło, że nie widzi dla "Ibry" miejsca w kadrze na rosyjski turniej. 32 proc. kibiców opowiedziało się za powrotem gracza Manchesteru United do drużyny narodowej, a 5 proc. nie miało zdania w tej sprawie.


- Gianluigi Buffon może płakać tak długo jak chce, ale Szwecja zasłużyła na ten awans i wszyscy powinni to docenić - powiedział Ibrahimović dziennikarzom, poproszony o komentarz ws. awansu zespołu selekcjonera Anderssona na mundial.

ZOBACZ WIDEO Jakub Świerczok: Swoją grę oceniam średnio

Szwecja nie potrzebuje pomocy Zlatana Ibrahimovicia na mundialu w Rosji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL