Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekAgencja Gazeta / Jakub Orzechowski / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Wpis Bońka wywołał burzę. Wulgarny komentarz prezesa PZPN

Robert Czykiel
Robert Czykiel
"Gość pier*******y" napisał Zbigniew Boniek na Twitterze. Jego komentarz pojawił się pod wpisem byłego właściciela Legii Warszawa Macieja Wandzela. Szef PZPN jednak nie chce zdradzić do kogo były skierowane jego słowa.

Zbigniew Boniek jest wielkim fanem Twittera, o czym świadczy, chociażby prawie dwadzieścia tysięcy opublikowanych wpisów. Prezes PZPN jednak znany jest z tego, że nie zawsze gryzie się w język i zdarzają mu się kontrowersyjne wpisy. W sieci wybuchła właśnie kolejna burza ze sternikiem polskiego futbolu.

Maciej Wandzel na TT wypowiedział się na temat sobotniego meczu Korona Kielce - Legia Warszawa. Było w nim kilka kontrowersji, a jedna z nich dotyczyła spalonego, który był trudny do oceny.

To właśnie pod tym wpisem pierwszy raz pojawiła się wulgarna odpowiedź Bońka. Komentarz jednak bardzo szybko został usunięty, a potem prezes PZPN tłumaczył, że miał to być prywatny tweet.

TwitterTwitter
Niektórzy użytkownicy Twittera wcześnie zdążyli zrobić zdjęcie, które zaczęło krążyć po sieci. "Zibi' odniósł się do afery, ale nie ugasił pożaru.

Nie wiadomo do kogo skierowany był obraźliwy wpis. Kibice sugerują, że do Wandzela, ale trudno to jednoznacznie stwierdzić. Były też sugestie, że Boniek swoje słowa adresował do Sławomira Stempniewskiego, który w Canal+ analizuje sędziowskie kontrowersje, ale prezes PZPN szybko zaprzeczył. Dodał jedynie, że to "tajemnica mundialu".

ZOBACZ WIDEO Robert Kubica może liczyć na wsparcie polskich kibiców. Wyjątkowa flaga debiutuje w Abu Zabi

Czy Boniek powinien być bardziej rozważny na Twitterze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL