Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tomasz HajtoNewspix / Na zdjęciu: Tomasz Hajto

Ikony truskawki i tortu urodzinowego. Tomasz Hajto ma dystans do siebie

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Komentator Polsatu Sport, Tomasz Hajto, pochwalił się w mediach społecznościowych zwycięstwem, odniesionym na korcie tenisowym. W opisie nawiązał do swojej największej wpadki telewizyjnej z "truskawką na torcie".

- Hajto - Sętowski 6:0/6:3, zwycięstwo - pochwalił się na Twitterze Tomasz Hajto, ogłaszając światu swoją łatwą wygraną w meczu tenisowym ze znanym polskim artystą plastykiem - Tomaszem Sętowskim.

Były piłkarz, obecnie ekspert i komentator sportowy, w opisie zdjęcia, udostępnionego na portalu społecznościowym wstawił ikony... truskawki i tortu urodzinowego, pokazując że potrafi śmiać się z samego siebie.


Symbole z TT są przypomnieniem najsłynniejszego powiedzenia Hajty w jego dotychczasowej karierze komentatorskiej. - Asysta Zielińskiego (Piotra - przy. red. ) to taka truskawka (nie wisienka - przyp. red.) na torcie - ocenił sprawozdawca Polsatu Sport podczas relacji z meczu el. MŚ 2018 Polski z Czarnogórą.

Zabawnych wpadek z udziałem 62-krotnego reprezentanta Polski było do tej pory dużo więcej, a kibice Biało-Czerwonych śmieszne wypowiedzi eksperta piłkarskiego nazywają już "hajtkami".

ZOBACZ WIDEO Paweł Kapusta z nagrodą imienia Torańskiej. "Musiałem wyjść poza ramy dziennikarza sportowego"

TVP powinna zaprosić Tomasza Hajtę do komentowania mundialu w Rosji?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL