Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ryan Giggs AFP / Na zdjęciu: Ryan Giggs

Wielka noc legend Manchesteru United. Gary Neville nie wyglądał dobrze nad ranem

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Legendy Manchesteru United spotkali się w czwartkowy wieczór, by powspominać dawne czasy. Spotkaniem w tak doborowym towarzystwie chwalili się w mediach społecznościowych.

David Beckham, Ryan Giggs, Nicky Butt, Phil Neville i Peter Lim spotkali się spotkali się w mieście, wybrali się do Mahikim, którego właścicielem jest Gary Neville.

Z relacji "Daily Mail" wynika, że impreza była długa i mocno zakrapiana, wskazują to zdjęcia, którymi pochwalili się sami uczestnicy. Na jednym z nich Gary Neville śpi na tyłach taksówki, choć jeszcze kilka godzin wcześniej był bardzo zadowolony i pozował do fotografii z kolegami.

Peter Lim, który spotkał się z byłymi piłkarzami, zdawał się być niepasującym ogniwem ze względu na to, że nie ma za sobą boiskowej kariery. Butt, bracia Neville, Scholes i Giggs współpracują z singapurskim miliarderem.

Lim ma 75-procentowy udział w Hotelu Football, który stoi w pobliżu Old Trafford. Jest wizytówką byłych graczy Man Utd. Ma 133 pokoje, restaurację prowadzoną przez światowej klasy kucharza, a także boisko na dachu.
ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #4. Sławomir Majak: Adam Nawałka ma już plan

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL