WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski

Jakie hasło na autokar Polaków? Internauci podali propozycje

Karol Borawski
Karol Borawski
Tradycyjnie autokary drużyn występujących na MŚ w Rosji będą opatrzone hasłami. Internauci WP SportoweFakty podali swoje propozycje.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Reprezentacje uczestników przyszłorocznego turnieju będą korzystać z autokarów firmy Hyundai, który jest oficjalnym partnerem FIFA. Na każdym z pojazdów będą prezentowane flagi, a także hasła przypisane do danej reprezentacji.

W 2006 roku na autokarze polskiej kadry znalazł się napis "Waleczni i Niebezpieczni", w 2008 roku przy okazji mistrzostw Europy hasło "Bo liczy się sport i dobra zabawa", na Euro 2012 "Razem niemożliwe staje się możliwe". Z kolei w 2016 roku ekipa Adama Nawałki była promowana hasłem "Łączy nas piłka".

Poprosiliśmy internautów WP SportoweFakty o przesyłanie swoich propozycji hasła. Wśród zgłoszeń znalazły się m. in.: "Coco Jambo i do przodu", "Biało-Czerwona NAWAŁnica", "Nas nie dogoniat", "Polish Hussars", "Wspólnie tworzymy historię", "Przyszłość może być nasza", "Prawy do Lewego", "Orły Nawałki - gotowi do walki", "Czarne konie - Szybcy i nieokiełznani", "Wspólnie możemy wszystko", "Truskawki na torcie".

Internauci zaproponowali wiele propozycji. Niektóre z nich były bardzo bojowe, ale ze względu na użyte w nich wulgaryzmy i tak nie miałyby szans na wybór.

Każdy może wpisać swoją propozycję na stronie FIFA pod TYM LINKIEM . Konkurs trwa do 28 lutego. Zachęcamy również do przedstawiania Waszych haseł w komentarzach pod materiałem.

ZOBACZ WIDEO: Co za historia! Gol bramkarza dał remis! - skrót meczu Benevento Calcio - AC Milan [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]
Jakie hasło powinno znaleźć się na autokarze polskiej kadry na MŚ 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (12):

Pokaż więcej komentarzy (9)