Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcelino Garcia Toral Getty Images / David Ramos / Marcelino Garcia Toral

Wypadek samochodowy Marcelino. Trener Valencii zderzył się z dzikiem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W sobotę trener Valencia CF przeżył chwilę grozy. Marcelino Garcia Toral jadąc nocą samochodem uderzył w dzika. Obyło się bez poważnych obrażeń. Szkoleniowiec jest tylko lekko ranny.

O godzinie 23:30 Marcelino Garcia Toral miał niegroźny wypadek na autostradzie AP-68 w kierunku Bilbao. Szkoleniowiec Valencia CF uderzył w dzika. Marcelino prowadził pojazd, a towarzyszyła mu żona oraz 81-letnia matka.

Najpoważniej ucierpiała matka trenera, która ma poważne obrażenia. Marcelino oraz jego żona zostali lekko ranni. Szkoleniowiec i jego matka odwiezieni zostali do szpitala w San Pedro.

Valencia CF przekazała informacje, że ich trener został zwolniony ze szpitala, gdyż obrażenia nie były poważne. Mimo szokujących przeżyć cała rodzina spędzi święta Bożego Narodzenia w swoim domu w Gijon.

W tabeli Primera Division Valencia CF zajmuje trzecią pozycję. Zespół prowadzony przez Marcelino ma na swoim koncie 34 punkty. Do liderującej FC Barcelona ekipa z Walencji traci 11 "oczek".

ZOBACZ WIDEO: FC Barcelona górą w El Clasico, skandaliczne zachowanie Ramosa! Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Oglądaj La Liga NA ŻYWO w WP Pilot!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL