Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew Boniek Agencja Gazeta / Jakub Orzechowski / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Kamil Stoch poza TOP 5 plebiscytu 'PS"? Zaskakujący wpis Zbigniewa Bońka

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Prezes PZPN Zbigniew Boniek skomentował wyniki głosowania na najlepszego sportowca 2017 r. Zdaniem byłego reprezentanta Polski, Kamil Stoch nie zasłużył na miejsce w czołowej "piątce".

- Plebiscyt "PS" zakończony. Gratuluję wszystkim za wspaniałe osiągnięcia w 2017 roku. Moja piątka; 1. Kubot, 2. Włodarczyk, 3. Lewandowski, 4. Dudek, 5. Fajdek - napisał na Twitterze Zbigniew Boniek w komentarzu do wyników 83. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na Najlepszego Sportowca Polski 2017 r.

Prezes PZPN podkreślił, że na miejsce w pierwszej "dziesiątce" zasłużył też Kamil Glik. - I jeszcze jedno, dla mnie 6/7 powinien być Glik - dodał.


Wpis Bońka wywołał lawinę komentarzy internautów, którzy zarzucili szefowi polskiego futbolu, że nie docenia on ubiegłorocznych osiągnięć Kamila Stoch, czyli triumfu w 65. Turnieju Czterech Skoczni, a także złotego medalu mistrzostw świata w drużynie.

Przypomnijmy, że zwycięzcą 83. Plebiscytu "PS" został Stoch, który wyprzedził Roberta Lewandowskiego i Anitę Włodarczyk. Ekspertów, jak i samego zainteresowanego, zaskoczył brak w pierwszej "dziesiątce" Glika. - Jak to było? Kabaret? - skomentował ten fakt na Twitterze obrońca Biało-Czerwonych.

ZOBACZ WIDEO Wielki tydzień Atalanty. Po Neapolu podbiła Rzym - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Zgodzisz się z opinią Bońka, że Stoch nie zasłużył na tytuł sportowca 2017 r.?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (66):

Wszystkie komentarze (66)

Komentarze (66)

×
    Wszystkie komentarze (66)
    PRZEJDŹ NA WP.PL