Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mesut Oezil (Arsenal FC) cieszy się ze strzelonego golaGetty Images / Julian Finney / Mesut Oezil (Arsenal FC) cieszy się ze strzelonego gola

Puchar Ligi Angielskiej: Chelsea - Arsenal na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W środę, w ramach półfinału Pucharu Ligi Angielskiej, odbędzie się mecz Chelsea Londyn - Arsenal Londyn. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Stream online wystartuje na platformie Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Chelsea Londyn - Arsenal Londyn na żywo: półfinał Pucharu Ligi Angielskiej LIVE. Transmisje w telewizji i internecie.

W środę, 10 stycznia o godzinie 21:00, rozpocznie się mecz Chelsea Londyn - Arsenal Londyn w ramach półfinału Pucharu Ligi Angielskiej, znanej także pod nazwą Puchar Carabao. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Komentatorami widowiska będą: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński.

Spotkanie Chelsea Londyn - Arsenal Londyn można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie elevensports.pl, Player.pl i Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Początek meczu Chelsea Londyn - Arsenal Londyn: 21:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: elevensports.pl, Ipla TV i Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Puchar Anglii: Arsenal za burtą po emocjonującym meczu. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz Chelsea Londyn - Arsenal Londyn?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL