Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Górski WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Maciej Górski

Maciej Górski w Chojniczance. Półtora roku temu był postrachem

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Maciej Górski jest pierwszym wzmocnieniem Chojniczanki przed rundą wiosenną w Nice I lidze. Napastnik został wypożyczony na pół roku z Jagiellonii Białystok.

Półtora roku temu Maciej Górski był postrachem obrońców w Nice I lidze. Napastnik grał w Chrobrym Głogów, dla którego zdobył 15 goli w sezonie, zajął drugie miejsce w klasyfikacji strzelców i zwrócił na siebie uwagę klubów z Lotto Ekstraklasy. Górski przeniósł się do Jagiellonii, ale w Białymstoku stracił skuteczność. Szybko został wypożyczony do Korony Kielce, a w piątek trafił na tej samej zasadzie do Chojniczanki. Na Pomorzu ma spędzić pół roku.

27-letni Górski jest pierwszym wzmocnieniem zespołu Krzysztofa Brede przed rundą wiosenną w Nice I lidze. Rywalizacja o miejsce w ataku Chojniczanki zapowiada się interesująco. W drużynie z Pomorza są poza Górskim doświadczeni Tomasz Mikołajczak i Emil Drozdowicz, a także młody Adam Ryczkowski.

Przed rundą wiosenną Chojniczanka jest liderem Nice I ligi i najpoważniejszym kandydatem do awansu do Lotto Ekstraklasy.

ZOBACZ WIDEO: Kamil Grosicki dla WP SportoweFakty: Czy odejdę? W piłce dzieją się różne rzeczy

Czy Maciej Górski będzie podstawowym napastnikiem Chojniczanki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL