Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Naby Keita (przy piłce) Z tyłu (z prawej) akcji przypatruje się Kamil GlikGetty Images / Michael Steele / Na zdjęciu: Naby Keita (przy piłce). Z tyłu (z prawej) akcji przypatruje się Kamil Glik

Montpellier - AS Monaco na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę, w ramach Ligue 1, odbędzie się mecz Montpellier - AS Monaco. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 3. Stream online w elvensports.pl, Ipla TV i Player.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Ligue 1 na żywo: Montpellier - AS Monaco LIVE. Transmisja TV i stream online

W sobotę, 13 stycznia o godzinie 20:00, rozpocznie się spotkanie Montpellier - AS Monaco w ramach Ligue 1. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 3. Komentatorami widowiska będą: Julian Kowalski i Stefan Białas.

Starcie Montpellier HSC - AS Monaco można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online jest aktywny po wykupieniu specjalnego pakietu. Usługa wystartuje na platformie elevensports.pl, Ipla TV i Player.pl. Można korzystać z niej także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Początek meczu Montpellier - AS Monaco: 20:00. Transmisja TV: Eleven Sports 3. Stream online: elevensports.pl, Ipla TV i Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Bayern poradził sobie na BayArenie bez "Lewego". Zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Czy będziesz oglądać mecz Montpellier - AS Monaco?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL