Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Carlos Tevez East News / AFP/Alejandro Pagni / Na zdjęciu: Carlos Tevez

Szokujące słowa Carlosa Teveza. "Siedmiomiesięczne wakacje w Chinach"

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Carlos Tevez zakończył swoją przygodę z Chinami, gdzie był najlepiej zarabiającym piłkarzem świata. Argentyńczyk był w dramatycznej formie, a na dodatek cynicznie stwierdził, że "pojechał na wakacje".

- Byłem na siedmiomiesięcznych wakacjach w Chinach - powiedział ze śmiechem Carlos Tevez, kiedy został zapytany o swój pobyt w Shanghai Shenhua. Argentyńczyk tygodniowo zgarniał w Chinach aż 650 tysięcy funtów. Można rzec, że Tevez zarobił górę złota, a przez cały swój pobyt zdobył zaledwie cztery gole.

- Trener i prezydent krytykowali mnie. Nie wiedziałem co tam robię - dodał Tevez, który doskonale wiedział na co się pisze. Jednak nie przykładał się do treningów, a to wpłynęło na jego wagę i ostatecznie na formę.

Teraz doświadczony napastnik wraca do jego ukochanego klubu Boca Juniors. - Wiem, że są ludzie, którzy byli zirytowani tym, jak wyjechałem, ale to normalne. Teraz fani zobaczą mnie ponownie w koszulce Boca. Będą podekscytowani i szczęśliwi - przyznał.

W lutym Tevez skończy 34 lata. W swojej karierze występował w takich klubach jak: Manchester United, Manchester City czy Juventus Turyn.

ZOBACZ WIDEO: Łukasz Wachowski: W pół roku nikt takiej roboty nie wykonał

Czy Tevez powinien wypowiadać się w ten sposób o Chinach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL