Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jeff StrasserGetty Images / Thomas Eisenhuth / Na zdjęciu: Jeff Strasser

Przerwany mecz 2. Bundesligi zostanie powtórzony

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Mecz 2. Bundesligi pomiędzy SV Darmstadt 98 a 1.FC Kaiserslautern, który w środę został przerwany po 45 minutach, zostanie rozegrany od nowa. Spotkanie przerwano z powodu zasłabnięcia trenera gości Jeffa Strassera.

Spotkanie 19. kolejki 2. Bundesligi SV Darmstadt 98 - 1.FC Kaiserslautern zostało przerwane po rozegraniu tylko pierwszej połowy przy wyniku 0:0. W przerwie trener gości Jeff Strasser zasłabł i musiał zostać przewieziony do pobliskiego szpitala.

Niemieccy dziennikarze donoszą, że podczas jazdy karetką były obrońca reprezentacji Luksemburga był już przytomny. Początkowo poinformowano, że szkoleniowiec doznał ataku serca, jednak zostało to później zdementowane.

Strasser pozostanie w szpitalu, aby przejść wszystkie niezbędne badania.

Dodajmy, że sędzia spotkania przekładał termin rozpoczęcia drugiej części gry, ale ostatecznie zadecydowano o zakończeniu meczu.

Władze rozgrywek podjęły już decyzję dotyczącą jego dalszych losów. Otóż pojedynek zostanie rozegrany ponownie i to od początku. Drużyny będą mogły rozpocząć je w innych składach niż w środę.

"Bild" przypomina, że w historii zdarzały się już podobne przypadki, gdy mecze ligowe były przerywane z powodu kłopotów zdrowotnych szkoleniowców. Podaje też ważne informacje dla kibiców - wszyscy, którzy pojawili się w środę na trybunach, będą mogli wejść na powtórzone spotkanie.

Data ponownego rozegrania meczu nie została jeszcze podana.

ZOBACZ WIDEO: "Damy z siebie wszystko" #10. Real musi interesować się Lewandowskim

Czy popierasz decyzję dot. przerwania meczu 2. Bundesligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL