Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Daniel Chima ChukwuNewspix / PIOTR KUCZA/ / Na zdjęciu: Daniel Chima Chukwu

Legia odpowiedziała na ofertę z Klasy B. Do KS Blizne trafi... Miś Kazek

Dawid Borek
Dawid Borek
KS Blizne, drużyna z Klasy B, zwróciła się do Legii Warszawa z zapytaniem dotyczącym wypożyczenia Daniela Chimy Chukwu. Na odpowiedź stołecznego klubu nie trzeba było długo czekać.

Zespół z Warszawy chce pozbyć się Daniela Chimy Chukwu, który okazał się transferowym niewypałem Legii. Z zapytaniem o wypożyczenie Nigeryjczyka zwrócił się rywalizujący w Klasie B - KS Blizne. - Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji na temat potencjalnego wypożyczenia zawodnika Daniela Chimy Chukwu. Nasz klub jest zainteresowany transferem czasowym zawodnika, który wg doniesień prasowych prawdopodobnie będzie miał bardzo duże problemy z grą w nadchodzącej rundzie - pisał prezes KS Blizne.

Na odpowiedź Legii Warszawa nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele mistrzów Polski zgodzili się na pewien transfer do Klasy B, jednak jego obiektem nie będzie Nigeryjczyk, a klubowa maskotka - Miś Kazek.

- Pismo trafiło do naszego działu sportowego, który po gruntownej analizie i długiej konsultacji z dyrektorem finansowym uznał, że bardziej kompetentny do udzielenia odpowiedzi będzie dział odpowiedzialny za klubowe media społecznościowe, który znany jest z dobrego poczucia humoru. W zgodnej opinii całego zespołu komunikacji i marketingu oferta jest bardzo atrakcyjna i zasługuje na odpowiedź. Chętnie z niej skorzystamy, zmieniając tylko kilka drobiazgów. Nie wypożyczymy, ale przekażemy i nie zawodnika, ale maskotkę Misia Kazka. Możliwe, że nie wywalczy miejsca w składzie, ale z pewnością da z siebie wszystko i stworzy dobrą atmosferę w zespole - czytamy w liście Legii Warszawa.

Co ciekawe, poza przekazaniem klubowej maskotki, przedstawiciele stołecznego zespołu przesłali KS Blizne sześć biletów na mecz Legii ze Śląskiem Wrocław.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski strzela wszędzie. Nawet dzieci to wiedzą

Czy Legia Warszawa powinna zgodzić się na pierwotną ofertę KS Blizne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL