WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / EXPA / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Ulubiony deser Roberta Lewandowskiego? "Niebo w gębie"

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Anna Lewandowska wrzuciła do sieci zdjęcie swojego najnowszego wypieku. Blogerka zdradziła, że ciasto bardzo smakowało jej słynnemu małżonkowi.

- Zajadamy się w domu ciastem daktylowo- owsianym. Robert Lewandowski mówi, że niebo w gębie. Wierzycie? - napisała Anna Lewandowska w komentarzu do zdjęcia, udostępnionego na Facebooku.

Na fotografii widzimy deser, którego smak zachwycił piłkarza Bayernu Monachium i reprezentacji Polski. Jak przyznała blogerka propagująca zdrowy tryb życia, wypiek nie jest bardzo skomplikowany. - Kochamy desery prawda? - tak Lewandowska zachęca internautów do wypróbowania swojego przepisu.


Mistrzyni karate i trenerka fitness wyznaje zasadę, że moc bierze się z dobrej i odpowiednio zbilansowanej diety, a najważniejsze w życiu jest zdrowie. - Trzeba jeść słodycze przed obiadem - oczywiście nie w nadmiarze. Ale można. Kiedyś Robert lubił babeczki z budyniem i truskawkami, które były kupowane zawsze jak były strzelane bramki - powiedziała Lewandowska w jednym z wywiadów.

- Nad naszym jedzeniem opiekę objęła opiekę Ania. Skrupulatnie oblicza wszystko, jakie suplementy diety podawać i powiem szczerze, że to pomaga - zapewnił "Lewy" na łamach magazynu "CKM".

ZOBACZ WIDEO Lewandowski był w odpowiednim miejscu i czasie - skrót meczu Bayern - Schalke [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL