WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Clive Brunskill / Manchester City

Liga Mistrzów: FC Basel - Manchester City na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
We wtorek, w ramach Ligi Mistrzów, odbędzie się mecz FC Basel - Manchester City. Transmisja TV na antenie nSport+. Stream online na platformie Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Liga Mistrzów LIVE: FC Basel - Manchester City na żywo w telewizji i internecie

We wtorek (13 lutego) o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie FC Basel - Manchester City w ramach Ligi Mistrzów. Transmisja TV na antenie nSport+. Komentatorami widowiska będą: Adam Marchliński i Kamil Kosowski.

Starcie FC Basel - Manchester City można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Piłkarska Liga Mistrzów wraca w dobrym stylu. Już we wtorek odbędą się pierwsze mecze 1/8 finałów. Na tym etapie rozgrywek FC Basel przed własną publicznością zmierzy się z Manchesterem City. Faworytem do awansu do ćwierćfinału są oczywiście Obywatele, którzy liderują w Premier League.

Początek meczu FC Basel - Manchester City: 20:45. Transmisja TV: nSport+. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Getafe postawiło się Barcelonie. Lider zgubił punkty [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Czy będziesz oglądać mecz FC Basel - Manchester City?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):