Najnowsze Wyniki/Kalendarz
mecz Lotto Ekstraklasy Agencja Gazeta / Cezary Aszkielowicz / Na zdjęciu: mecz Lotto Ekstraklasy

Skatował szczeniaka. Legia Warszawa wydała w jego sprawie oświadczenie

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Policja poszukuje Bartosza Donarskiego, który bestialsko pobił szczeniaka. W sieci udostępniono jego wizerunek. Nie niektórych zdjęciach ubrany jest w koszulkę z herbem Legii Warszawa. Klub wydał oświadczenie, odcinając się od tego człowieka.

"W ostatnich godzinach w mediach pojawiły się informacje związane z poszukiwaniem przez policję osoby odpowiedzialnej za bestialskie skatowanie psa. Niektóre z tych artykułów ilustrowane są zdjęciami poszukiwanego zawierającymi herb Legii Warszawa. Zdecydowanie protestujemy przeciwko jakiemukolwiek łączeniu Legii Warszawa z tą osobą i wszelkimi przejawami okrucieństwa wobec zwierząt. Jednoznacznie potępiamy takie postawy. Łączenie ich z Legią Warszawa uderza nie tylko w wizerunek Klubu, ale także w jego wartości. Informujemy, że wykorzystywanie w publikacjach symboli Klubu jest działaniem na szkodę Legii i spotka się ze zdecydowaną reakcją prawną. Jednocześnie informujemy, że osoba poszukiwana przez policję nie posiada karty kibica Legii" - tak brzmi pełne oświadczenie klubu. 

Tematem właściciela psa żyje cała Polska. Fundacja dla Szczeniąt Judyta opublikowała na swoim Facebooku zdjęcia szczeniaka i opisała całą sprawę. Czteromiesięczny Fijo został skatowany przez właściciela, mieszkańca Chełmży. 

Sprawa bardzo szybko, dzięki mediom społecznościowym, nabrała rozgłosu. Tysiące internautów na swoich prywatnych kontach udostępnia zdjęcia poszukiwanego właściciela. Policja wydała za nim list gończy i opublikowała jego wizerunek. Grozi mu do 3 lat więzienia. 

-  Materiał dowodowy, jaki został zgromadzony przez policję na wstępnym etapie tego postępowania, w sposób nie budzący najmniejszych wątpliwości wskazuje na to, iż podejrzany Bartosz Donarski ukrywa się przed organami ścigania - powiedział na antenie TVN24 Marcin Licznerski, z Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód. 

O tej sprawie pisaliśmy również tutaj.

ZOBACZ WIDEO AS Monaco bez Glika dało radę. Bordeaux pokonane [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (30):

Wszystkie komentarze (30)

Komentarze (30)

×
    Wszystkie komentarze (30)
    PRZEJDŹ NA WP.PL