Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jose Mourinho (z lewej)Reuters / Andrew Yates / Na zdjęciu: Jose Mourinho (z lewej)

Jose Mourinho zaskoczył i wziął w obronę Chelsea. "To śmieszne!"

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Chelsea w koszmarnym stylu przegrała z Manchesterem City (0:1), ma coraz większą stratę do pierwszej czwórki, mimo to dość niespodziewanie w obronę wziął ją Jose Mourinho.

"The Special One", który pozostawał ostatnio w konflikcie z Antonio Conte, zaskoczył wszystkich, twierdząc, że krytyka, jaka spada na The Blues, jest niesprawiedliwa.

- To fantastyczny zespół. Wiem, że moje słowa wyglądają trochę dziwne, ponieważ w przeszłości mieliśmy zatargi. Śmieszne jest jednak, że muszę mówić takie rzeczy i zwracać uwagę, jak niesprawiedliwe jest to, z czym ostatnio musi się zmagać Chelsea - oznajmił Jose Mourinho.

Portugalczyk podkreślił, że w starciu z Manchesterem United (1:2) londyńczycy zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. - Byli silni, mieli mocny początek i sprawili nam sporo trudności.

Drużyna Antonio Conte przegrała z Manchesterem City tylko 0:1, lecz jej styl gry był nie do zaakceptowania. Nie stworzyła w zasadzie żadnego zagrożenia pod bramką Edersona.

Teraz mistrz Anglii ma już pięć punktów straty do pierwszej czwórki.

ZOBACZ WIDEO Wraca wielki Cristiano Ronaldo - skrót meczu Real Madryt - Getafe CF [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]Czy Chelsea zakończy sezon w pierwszej czwórce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL