WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru United

Manchester United - Sevilla online. Transmisja TV, stream na żywo w internecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Mecz Ligi Mistrzów Manchester United - Sevilla na żywo pokaże telewizja Canal+ oraz Canal+ Now. Stream w internecie oglądać można na platformach Canal+ Sport Online i Player. Relacja live w WP SportoweFakty.

Transmisja TV z meczu Manchester United - Sevilla. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów na żywo?

Rewanżowy mecz 1/8 Ligi Mistrzów Manchester United - Sevilla FC rozegrany zostanie we wtorek 13 marca o godzinie 20:45. Transmisję obejrzeć można w telewizji Canal+ oraz Canal+ Now w jakości 4K. Spotkanie skomentują Marcin Rosłoń oraz Leszek Orłowski.

Studio przed meczami Ligi Mistrzów rozpocznie się o godzinie 20:15 w Canal+. Poprowadzą je Piotr Karpiński i Filip Surma, a w roli ekspertów pojawią się Tomasz Wieszczycki i Krzysztof Przytuła.

Manchester United - Sevilla online. Gdzie oglądać stream w internecie?

Mecz Manchester United - Sevilla na żywo można oglądać nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Stream online udostępni Canal+ Sport Online (dla abonentów NC+) oraz Player (koszt 60 zł na miesiąc).

Relacja live w WP SportoweFakty.

Faworytem do awansu jest Manchester United, choć Sevilla ma dobrą sytuację wyjściową. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0, co oznacza, że każdy bramkowy remis daje awans Hiszpanom.

Liga Mistrzów na żywo: Manchester United - Sevilla / 13.03.2018 r., godzina 20:45. Transmisja TV: Canal+, Canal+ Now. Stream w internecie: Canal+ Sport Online, Player. Relacja live: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO RB Lipsk tylko z punktem w Stuttgarcie. Krótki występ Kamińskiego [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Czy zamierzasz oglądać transmisję z meczu Ligi Mistrzów Manchester United - Sevilla?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):