Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zamieszanie pomiędzy piłkarzami Romy i SzachtaraPAP/EPA / Riccardo Antimiani / Na zdjęciu: zamieszanie pomiędzy piłkarzami Romy i Szachtara

LM: skandaliczne zachowanie piłkarza Szachtara. Zaatakował chłopca od podawania piłek

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Chłopiec od podawania piłek przeleciał przez bandę reklamową, gdy został odepchnięty przez Facundo Ferreyrę. Argentyńczyk może mieć przez to problemy.

Szachtar Donieck nie zdołał awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, choć na własnym stadionie wygrał pierwszy mecz 2:1. W rewanżu AS Roma była lepsza, bo po trafieniu Edina Dzeko zdołała wygrać 1:0. Piłkarze klubu z Ukrainy w ostatnich minutach zaczęli tracić nad sobą panowanie i zrobiło się bardzo nerwowo.

Najpierw Iwan Ordeć zobaczył czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję Dzeko. Chwilę później taka sama kara powinna spotkać Facundo Ferreyrę. Argentyński napastnik swoją frustrację wyładował na chłopcu od podawania piłek.

Gracz Szachtara wściekł się, gdy młody Włoch zbyt długo trzymał piłkę i nie wrzucał jej na boisko. 27-latek ruszył pod linię boczną, odepchnął chłopca i zabrał mu piłkę. Nastolatek przeleciał przez bandę reklamową i zaliczył niebezpieczny upadek.

Ferreyra otrzymał tylko żółtą kartkę. Chłopiec od podawania piłek przez dłuższy czas zwijał się z bólu, ale ostatecznie o własnych siłach opuścił boisko.

Na razie nie wiadomo, czy UEFA wyciągnie dodatkowe konsekwencje wobec argentyńskiego napastnika. Wszystkich jednak zdziwiła reakcja arbitra, który był łaskawy dla gracza Szachtara i nie wyrzucił go do szatni.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #16: Białkowski? "Ktoś mógł pomyśleć: O Jezu, co za niedojda"

Czy Ferreyra powinien zobaczyć czerwoną kartkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL