Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zbigniew BoniekNewspix / Radosław Jóźwiak/Cyfrasport / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek o zakazie handlu. "Totalny idiotyzm"

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
To druga z rzędu niedziela w tym roku, kiedy sklepy są pozamykane. To efekt nowej ustawy, która nie przypadła do gustu prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewowi Bońkowi.

"Pytanie - mój sklep spożywczy w Warszawie będzie dzisiaj zamknięty?" - zapytał najpierw na Twitterze Zbigniew Boniek, a później sam dodał: "Czy Ryszard ma z tym coś wspólnego?". To rzecz jasna przytyk do Ryszarda Czarneckiego, z którym Boniek regularnie toczy "bitwy" na Twitterze i obaj panowie nie szczędzą sobie kąśliwych uwag.

Następnie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej stwierdził, że pozamykane sklepy w niedzielę to "kompletny idiotyzm" oraz "durna ustawa".

Internauci poradzili Bońkowi, że zakupów może dokonać w małych, osiedlowych sklepach, kiedy za ladą stanie właściciel. Niektórzy chwalą wprowadzenie ustawy, ponieważ mogą zyskać na tym właśnie małe sklepy czy kawiarnie.

- Dziękuję za podpowiedź. Wiem doskonale, co i jak mam robić, co nie zmienia faktu, że ustawa durna - spuentował Zbigniew Boniek.

ZOBACZ WIDEO Thiago Cionek zatrzymał wielki Juventus [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy popierasz zakaz handlu w niedzielę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (71):

 • fred Zgłoś
  Właściciel trzech podwarszawskich sklepów wstawił do nich obrazy lokalnych twórców. Rozszerzył działalność spółki o promocję kultury, dzięki czemu sklepy będą czynne także w
  Czytaj całość
  niehandlowe niedziele.Jak widać, ów przedsiębiorca w zabawny i skuteczny sposób ośmieszył bubel prawny, jakim jest zakaz handlu w niedzielę. Ta władza tworzy tylko i wyłącznie buble!!!
  • azazel pazuzu II Zgłoś
   Biedne ludziska cóż teraz mają począć??Przecież zabrano im główną atrakcje niedzielną czyli szwendanie sie bez celu po galeriach...
   • ThorinS Zgłoś
    Zapraszam do kasy w niedzielę... Dorobisz sobie do pensji prezesa... Wiadomo tak zabiegany że na nic nie ma czasu...
    Wszystkie komentarze (71)

    Komentarze (71)

    ×
     Wszystkie komentarze (71)
     PRZEJDŹ NA WP.PL