Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Wisły Kraków Newspix / Adam Starszynski / Na zdjęciu: piłkarze Wisły Kraków

Euforia w Wiśle Kraków po zwycięstwie z Legią. Zobacz zdjęcia z social media

Michał Fabian
Michał Fabian
Piłkarze "Białej Gwiazdy" po wygranej na Łazienkowskiej urządzili sobie małą sesję zdjęciową w szatni. Z kolei na profilu krakowskiego klubu zamieszczono wymowną fotografię.

W klasyku Ekstraklasy Wisła Kraków wypunktowała na Łazienkowskiej Legię Warszawa, zwyciężając 2:0. Arkadiusza Malarza pokonywali w I połowie: Carlitos (z rzutu karnego) oraz Fran Velez.

"Biała Gwiazda" zaprezentowała się w stolicy z bardzo dobrej strony, kompletnie zaskakując kandydata do mistrzowskiego tytułu. Nic dziwnego, że po końcowym gwizdku w szatni krakowskiej ekipy zapanowała euforia. Piłkarze robili sobie pamiątkowe zdjęcia, dokumentując pierwszą wygraną na Łazienkowskiej od maja 2010 r.

"Tak się bawi! Tak się bawi WISEŁKA!!!" - oto podpis przy zdjęciu, które Wisła zamieściła na oficjalnym koncie na Instagramie. Kibice zwracają uwagę m.in. na imponującą muskulaturę Pola Lloncha.

Na powyższym zdjęciu zabrakło bohatera meczu Carlitosa (gol i asysta). Hiszpan "odnalazł" się na fotce, którą opublikował Kamil Wojtkowski.

Z kolei na Twitterze "Białej Gwiazdy" zamieszczono wymowne zdjęcie. W tle rzeka Wisła, a na pierwszym planie tabliczka: "Uwaga! Wisła wciąga!".

ZOBACZ WIDEO Mecz jak trening. FC Barcelona z kolejnym zwycięstwem [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL