Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Zumapress.com / Na zdjęciu: Floyd Mayweather Jr

"Daily Star": Mayweather chce kupić Newcastle! Ronaldo zakończy tam karierę?

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Brytyjski tabloid "Daily Star Sunday" przynosi sensacyjne informacje nt. przejęcia Newcastle United przez Floyda Mayweathera Jr. - Mogę przekonać Cristiano Ronaldo, żeby zakończył tu swoją karierę - mówi emerytowany bokser z USA.

Właściciel Newcastle United, Mike Ashley, po dziesięciu latach rządów na St. James's Park chce sprzedać zasłużony dla brytyjskiego futbolu klub. Jak poinformował "Daily Star Sunday", zakupem zainteresowany jest sam... Floyd Mayweather Jr!

Na dowód tego tabloid w swoim niedzielnym wydaniu cytuje mistrza boksu. - Uwielbiam Newcastle. Ludzie potrafią tam imprezować, jak nigdzie indziej na świecie. (...) Zawsze jestem otwarty na nowe możliwości biznesowe i interesują mnie wszystkie dyscypliny sportu. Inwestuję jednak z głową, nie kieruję się przy tym sercem, i dlatego, jeśli powstałby dobry biznesplan i moi ludzie powiedzieliby "Floyd, to może przynieść pieniądze", to zainwestowałbym w Newcastle United - miał powiedzieć 41-letni "Money".

Fot. Fot. "Daily Star Sunday"
Były mistrz świata w boksie zawodowym zdradził, że w przypadku przejęcia klubu, mógłby sprowadzić Cristiano Ronaldo. - Cristiano od dawna jest moim kibicem i zarazem kumplem, więc mógłbym doprowadzić do tego, że zakończyłby karierę w Newcastle - dodał Amerykanin.

Fani Srok nie powinni jednak robić sobie zbyt dużych nadziei, jeśli chodzi o sensacyjne doniesienia gazety. Dziennikarze "Newcastle Chronicle" ustalili bowiem, że ani Mayweather, ani jego współpracownicy nie skontaktowali się ws. ewentualnego zakupu z działaczami Newcastle.

ZOBACZ WIDEO Ogrom sytuacji i trudna przeprawa PSG w Nicei [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL