Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcos LlorenteInstagram / marcosllorente / Na zdjęciu: Marcos Llorente

Moc Photoshopa na zdjęciu Marcosa Llorente? Marco Asensio skomentował fotkę kolegi

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Zawodnik Realu Madryt, Marcos Llorente, pochwalił się wyrzeźbioną sylwetką w mediach społecznościowych. Kolega klubowy pomocnika Królewskich, Marco Asensio, wyraził jednak wątpliwość, co do autentyczności zdjęcia.

23-letni Marcos Llorente wrzucił do mediów społecznościowych fotografię, na której pozuje bez koszulki. Muskulatura i rzeźba brzucha pomocnika Realu Madryt zaimponowały internautom. Tyle, że zdjęcie skomentował też kolega Llorente z ekipy Królewskich, Marco Asensio, który poddał pod wątpliwość jego autentyczność.

- Ten Photoshop jest straszny - napisał 22-latek w komentarzu do zdjęcia udostępnionego na Instagramie przez partnera z drużyny.


Wpis Asensio wywołał prawdziwą burzę na portalu społecznościowym. - "To nie jest prawdziwa fotografia" - napisał jeden z fanów. - Dajcie spokój, ma tylko trochę lepszą rzeźbę od Cristiano Ronaldo - skomentował inny sympatyk Realu.

Nie brakuje też głosów, że zdjęcie, którego autorem jest znany fotograf Bernardo Doral, jest jak najbardziej autentyczne, a złośliwy komentarz Asensio trzeba potraktować w kategorii żartu.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018: Łukasz Piszczek: Koniec z grą w kadrze? Co będzie po mundialu, to zobaczymy

Podzielasz opinię Asensio, że zdjęcie Llorente powstało przy użyciu Photoshopa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL