Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Łukasz Sobala/Press Focus / Na zdjęciu: Vilim Posinković

Ruch Chorzów rozwiąże umowę z zawodnikiem! Echa "nocy bałkańskiej"

Michał Piegza
Michał Piegza
Działacze Ruchu Chorzów podjęli decyzje w sprawie zawodników, którzy w nocy z sobotę na niedzielę imprezowali. Vilim Posinković odejdzie z klubu, natomiast na Bojana Markovicia została nałożona kara finansowa.

W najbliższym czasie Ruch Chorzów zakończy współpracę z Vilimem Posinkoviciem. Chorwat, który zamiast odpoczywać po meczu z GKS Tychy (porażka 0:2) udał się na imprezę urodzinową córki kolegi, nie otrzyma kolejnej szansy w klubie. Dla zawodnika nie będzie kolejnego ostrzeżenia. Działacze Niebieskich poinformowali, że trwają rozmowy na temat formy rozwiązania z nim umowy.

Szansę otrzyma natomiast drugi z imprezowiczów. Na Bojana Markovicia nałożono karę finansową oraz zmieniono zapisy obowiązującej do końca sezonu umowy. 

Przypomnijmy, że w Wielkanocny Poniedziałek ujawnione zostały zdjęcia, na których widać było bawiących się m.in. przy alkoholu dwóch zawodników Ruchu oraz gracza GKS Katowice Armina Cerimagicia. Przy Cichej zawrzało, kibice domagali się rozwiązania umowy z Posinkoviciem. W sprawie Markovicia zdania były podzielone.

W kwietniu Ruch Chorzów czeka siedem niezwykle ważnych spotkań o byt na zapleczu Nice I ligi. Po 22 meczach Niebiescy zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

ZOBACZ WIDEO Dwa prezenty Atalanty. Przełamanie Sampdorii z Polakami w składzie [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Działacze Ruchu Chorzów podjęli dobrą decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL