Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłka Ligi Mistrzów Getty Images / Laurence Griffiths / Piłka Ligi Mistrzów

AS Roma znała rywala przed losowaniem LM? Internauci mają na to dowód

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przed losowaniem par półfinałowych Ligi Mistrzów w systemie biletowym Romy pojawiła się informacja o sprzedaży biletów na mecz z... Liverpoolem! Potem okazało się, że Włosi będą rywalizować z Anglikami o awans do finału rozgrywek.

- Czy AS Roma zakpiła z losowania Ligi Mistrzów? To nie pierwszy raz, kiedy pada podejrzenie na ceremonię organizowaną przez UEFA - tak serwis internetowy sportbible.com komentuje sytuację, do której doszło przed piątkowym losowaniem par 1/2 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Zanim bowiem w Nyonie rozlosowano półfinały prestiżowych rozgrywek, w systemie sprzedaży biletów włoskiego klubu można było zarezerwować wejściówki na mecz z... Liverpoolem datowane na 2 maja. Informacja o biletach podobno szybko zniknęła z serwisu, ale internautom udało się zrobić zrzuty ekranu.

Nie ma wprawdzie pewności, że ktoś nie zrobił sobie żartu, ale w sieci zawrzało z powodu tego, że działacze Romy mieli znać wcześniej wyniki piątkowego losowania.

Twitter/sportbible.comTwitter/sportbible.com
Podczas ceremonii w Nyonie okazało się, że Roma w walce o finał LM rzeczywiście zagra z Liverpoolem (w drugiej parze Bayern Monachium zmierzy się z Realem Madryt), a włosko-angielska rywalizacja rozpocznie się od potyczki na Anfield (24-25 kwietnia). Oznacza to, że do rewanżu dojdzie w Rzymie 1 lub 2 (!) maja.

Przypomnijmy, że w przeszłości przy losowaniach par rozgrywek pucharowych, a nawet grup finałów mistrzostw Europy czy świata dochodziło już do podobnych sytuacji. W mediach społecznościowych pojawiał się "przeciek" w postaci zrzutu ekranu, na którym można było zobaczyć wyniki jeszcze przed losowaniem. Teoria "podgrzanych" kulek czy użycia przez UEFA systemu powodującego drganie odpowiednich kulek z nazwami klubów za każdym razem powraca jak bumerang.

ZOBACZ WIDEO Ronaldo znów trafił. Atletico nie dało się ograć w derbach [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Ligę Mistrzów możesz obejrzeć także w WP Pilot

Kto zagra w finale LM sezonu 2017/18?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL