WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Cezary Stefańczyk (z lewej) oraz Sasa Zivec (z prawej)

Wisła Płock - Wisła Kraków na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W poniedziałek, w Lotto Ekstraklasie, odbędzie się mecz Wisła Płock - Wisła Kraków. Transmisja TV na antenie Eurosport 1. Stream online w Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Lotto Ekstraklasa LIVE: Wisła Płock - Wisła Kraków na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W poniedziałek (16 kwietnia) o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Wisła Płock - Wisła Kraków. Transmisja TV na antenie Eurosport 1.

Starcie Wisła Płock - Wisła Kraków można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie można znaleźć na platformie Eurosport Player i Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i działa także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Wisła Płock zajmuje piąte miejsce w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy. Nafciarze tracą tylko sześć "oczek" do lidera rozgrywek, którym obecnie jest Lech Poznań. Kolejnym rywalem piłkarzy z Płocka będzie Wisła Kraków - ostatni zespół grupy mistrzowskiej.

Początek meczu Wisła Płock - Wisła Kraków: 18:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player i Ipla TV. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Juventus uporał się z Sampdorią. Grał Kownacki [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Oglądaj online mecz Polska  -Łotwa na żywo w WP Pilot!

Czy będziesz oglądać mecz Wisła Płock - Wisła Kraków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL