WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reuters / Michaela Rehle / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w szoku po sztuczkach iluzjonisty. "Jak on to zrobił?!"

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Robert Lewandowski pojawił się w nagraniu znanego polskiego magika "Y" i został bohaterem jego nowego wideo. Piłkarz brał udział w sztuczkach iluzjonisty i nie krył ogromnego zaskoczenia z jego działań. - Jak on to zrobił?! - pytał zszokowany.

Iluzjonista przedstawiający się po prostu jako "Y" jest jednym z najlepszych fachowców w Polsce w swojej dziedzinie. Brał udział m.in. w znanym programie "Mam Talent", gdzie dotarł do półfinału. Ma także własny program w jednej z telewizji, w którym pokazuje magię celebrytom.

Od pięciu lat posiada własny kanał na Youtube, który ma ponad 700 tysięcy stałych widzów i prawie 60 milionów odsłon. Regularnie pojawiają się tam nowe odcinki, w których pokazuje on magiczne sztuczki w obecności znanych polskich gwiazd. Bohaterem jego nowego wideo był Robert Lewandowski.

Najlepszy polski piłkarz brał czynny udział w trickach iluzjonisty i był pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. Lewandowski nie mógł uwierzyć, gdy magik na jego oczach dosłownie z powietrza wyczarowywał mu kolejne lizaki czy gdy pokazywał mu karciane sztuczki.

Ostatnia z nich była najbardziej efektowna, gdy wybrana przez piłkarza karta znalazła się w... piłce. - Jak on to zrobił?! - pytał zszokowany piłkarz, który nie ukrywał autentycznego zdziwienia. - Nie wiem co powiedzieć... Szacunek - ocenił.

- Mi ciężko zaimponować, ale Ty to zrobiłeś. Mega - dodał Lewandowski.

To trzeba zobaczyć.


Oglądaj na żywo mecz eliminacji Euro 2020 Austria - Polska w WP Pilot!

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL