Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Legii Warszawa Newspix / Piotr Kucza / Na zdjęciu: piłkarze Legii Warszawa

Legia Warszawa planuje kolejne transfery

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Obecny sezon trwa w najlepsze, ale władze Legii już planują wzmocnienia w letnim oknie transferowym. Do drużyny ma trafić dwóch ofensywnych zawodników.

Plany na letnie okno transferowe zdradził Ivan Kepcija. - W następnym oknie poszukamy dwóch ofensywnych zawodników, którzy nam pomogą - przyznał w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Dyrektor sportowy Legii Warszawa podkreślił, że w zespole musi być większa równowaga pomiędzy polskimi a zagranicznymi zawodnikami. Ona ostatnio została mocno zachwiana w zimowym oknie transferowym, w którym do Legii trafiło aż dziewięciu obcokrajowców i tylko jeden Polak (Mikołaj Kwietniewski - nie gra w pierwszym zespole).

Zimą Legia rozmawiała z czterema Polakami, ale żaden z nich do Warszawy nie trafił. - Prowadziliśmy poważne rozmowy. Ale ostatecznie nie dogadaliśmy się, a to z  klubem, a to z zawodnikiem. Gdy spojrzy się na to jedno okno, to można wyciągnąć taki wniosek, że Legia staje się bardziej zagraniczna, ale to zmienimy - wytłumaczył Kepcija.

Dyrektor sportowy Legii nie chce na razie oceniać zimowych transferów. - Uważam, że będzie można je oceniać po roku. W Legii byli już gracze, którzy w pełni odpalali dopiero po jakimś czasie, by potem stać się gwiazdami drużyny - podkreślił.

ZOBACZ WIDEO Gol i owacja na stojąco dla Arkadiusza Milika. Sześć goli w meczu Napoli [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Legia Warszawa zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2017/2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL