Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kontrowersyjna sytuacja w meczu Wisła - Legia; Jarosław Niezgoda upadaNewspix / Michał Stańczyk/Cyfrasport / Na zdjęciu: kontrowersyjna sytuacja w meczu Wisła - Legia; Jarosław Niezgoda upada

Legia Warszawa składa odwołanie. Nie zgadza się z orzeczeniem sędziego

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Jak udało się nam dowiedzieć, Legia Warszawa we wtorek złoży odwołanie ws. żółtki kartki, którą w meczu z Wisłą Kraków otrzymał Jarosław Niezgoda. Mistrzowie Polski nie zgadzają się z decyzją sędziego Mariusza Złotka.

Chodzi o sytuację z 62. minuty niedzielnego meczu z Wisłą Kraków (Legia Warszawa wygrała 1:0). Wtedy to Jarosław Niezgoda wyleciał z boiska, po tym jak otrzymał drugą żółtą kartkę. Upomnienie to wywołało liczne dyskusje.

Sędzia Mariusz Złotek uznał, że napastnik gości symulował po wejściu Marcina Wasilewskiego. Powtórki pokazały jednak, że był kontakt między zawodnikami i legionista niekoniecznie próbował nabrać arbitra.

Sławomir Stempniewski, ekspert Canal +, przyznał, że sędzia Złotek popełnił błąd. - To jest oczywiście faul. Natomiast umknął uwadze sędziego głównego. Na pewno przyczyniło się do tego to, że Niezgoda dokładał - argumentował w trakcie programu Liga+Extra.

Legia Warszawa także nie zgadza się z orzeczeniem sędziego Złotka. Przedstawiciele klubu we wtorek złożą odwołanie ws. drugiej żółtej kartki Jarosława Niezgody.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #21. Półfinał LM 2018. Pojedynki Lewandowskiego z Ramosem to niesamowita historia

Czy żółta karta Jarosława Niezgody powinna zostać anulowana?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL