Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jasper CillessenAFP / Na zdjęciu: Jasper Cillessen

Jasper Cillessen niezadowolony ze swojej pozycji w FC Barcelona. "Chciałbym grać więcej"

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
- Jestem profesjonalistą i chciałbym grać więcej niż dziesięć meczów w sezonie - mówi bramkarz Barcelony, Jasper Cillessen. Zainteresowanie Holendrem przejawia kilka klubów, m.in. Liverpool, Napoli czy Atletico Madryt.

29-latek przeniósł się do Dumy Katalonii pod koniec sierpnia 2016 roku z Ajaksu Amsterdam. FC Barcelona zapłaciła za niego 13 milionów euro. Od tego czasu Holender pełni jednak rolę zaledwie rezerwowego bramkarza, przegrywając rywalizację z Markiem-Andre ter Stegenem. Z tego powodu przez niemal dwa lata rozegrał tylko dwadzieścia meczów dla ekipy z Camp Nou.

Reprezentant Holandii nie ukrywa rozczarowania swoją pozycją w zespole i jasno podkreśla, że chciałby odgrywać ważniejszą rolę w kolejnych rozgrywkach. Mimo, że zawodnik znajduje się w kręgu zainteresowań takich drużyn jak Liverpool FC, SSC Napoli czy Atletico Madryt, to na dzień dzisiejszy nie planuje rozpoczęcia rozmów z którąś z wymienionych ekip i zamierza zostać w drużynie prowadzonej przez Ernesto Valverde.

- Uwielbiam ten klub. Jestem jednak profesjonalistą i chciałbym grać więcej niż dziesięć meczów w sezonie. Zarząd wie o tym, że chciałbym odgrywać ważniejszą rolę w zespole. Są oni jednak zadowoleni z mojej dotychczasowej pracy i nie planują mnie sprzedawać. Ja nie jestem typem gracza, który pójdzie na wojnę z klubami. Jestem tutaj od dwóch lat i zamierzam dalej kontynuować swoją przygodę z piłką w Barcelonie - powiedział Jasper Cillessen.

Jego kontrakt z nowymi mistrzami Hiszpanii obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Portal Transfermarkt wycenia go na 9 milionów euro.

ZOBACZ WIDEO Miroslav Radović: Czas na drugi krok

Czy Jasper Cillessen powinien odejść z Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL