Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wojciech SzczęsnyGetty Images / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny

Szczęsny w pięknych słowach o Wengerze: Uwierzył i wspierał mnie, kiedy inny tego nie robili

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Wojciech Szczęsny spędził kilka sezonów pod wodzą Arsene'a Wengera. Choć nie jest już zawodnikiem Arsenalu, skierował piękne słowa do swojego byłego szkoleniowca.

Do seniorskiej drużyny Arsenal FC Wojciech Szczęsny trafił w 2009 roku. Wcześniej spędził rok na wypożyczeniu w Brentford, a w latach 2015-2017 grał w Romie. Przez pięć lat w barwach angielskiego klubu rozegrał 132 spotkania. 

Choć aktualnie występuje w Juventusie Turyn, nie zapomniał o swoim byłym zespole ani o jego trenerze. Arsene Wenger spędził w Arsenalu 22 lata, ten sezon jest jego ostatnim. 

Polski bramkarz postanowił podziękować Wengerowi za wspólną pracę, ale także za to, co zrobił dla samego Arsenalu. 

"Moją największą motywacją do zdobywania kolejnych osiągnięć zawsze było to, że nie pozwalałem odchodzić ważnym osobom w moim życiu, czyniąc ich dumnymi, odpłacając się za wsparcie i wiarę we mnie. Wśród nich są tacy, którzy wspierają mnie bezwarunkowo, czyli moja rodzina.

Miałem to szczęście, że spotkałem na drodze człowieka, który zobaczył we mnie coś, czego nikt inny nie zobaczył. Uwierzył i wspierał mnie, kiedy nikt inny tego nie robił. Człowieka, z którym dzieliłem piękne chwile, ale który był ze mną zawsze, kiedy było trudno. Człowieka, który dał mi możliwość życia, o którym mogłem tylko pomarzyć. Za to zawsze będę mu wdzięczny. Dziękuję za wszystko i gratuluję niesamowitej kariery w Arsenalu" - napisał Szczęsny, dodając zdjęcie szkoleniowca.

My biggest motivation to do well has always been not letting down important people in my life, making them proud, repaying their support and faith in me. Amongst those there are these who have always supported me unconditionaly- my family. But I was lucky enough to have met a man in my life who I wanted to make proud because he saw something in me that nobody else did, who believed in my before anyone else did, who supported me when nobody else would have. Man, who shared many great moments with me but most of all was always there during the difficult ones. Man who gave me the opportunity to live a life I could only have dreamt of! And for that I will always be grateful! Thank You for everything and congratulations on an amazing career at Arsenal!

Post udostępniony przez Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1)

ZOBACZ WIDEO Ależ to był mecz! Cztery gole, kartki i kontrowersje w El Clasico [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]Czy Arsene Wenger był najlepszym trenerem w historii Arsenalu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL