Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bruk-Bet Termalica Nieciecza WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
We wtorek, w ramach Lotto Ekstraklasy, odbędzie się spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Lotto Ekstraklasa LIVE: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

We wtorek (8 maja) o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Komentatorami widowiska będą Bartosz Gleń i Grzegorz Mielcarski.

Starcie Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz będzie można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów NC+. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Starcie w Niecieczy to bardzo ważny pojedynek w kontekście utrzymania się w Lotto Ekstraklasie. Ekipa, która wygra ten mecz zwiększy swoje szanse na pozostanie w lidze. Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz zwyciężyły w ostatnich pojedynkach.

Początek meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz: 18:00. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Polskie trio bezradne. Sampdoria Genua przegrała z US Sassuolo [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać transmisję z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL