Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze Hoffenheim oblewają piwem swojego trenera Juliana NagelsmannaYouTube / Borussia Dortmund / Na zdjęciu: piłkarze Hoffenheim oblewają piwem swojego trenera Juliana Nagelsmanna

W Hoffenheim ogromna radość i show na konferencji. Piłkarze nie oszczędzili trenera (wideo)

Dawid Borek
Dawid Borek
TSG 1899 Hoffenheim po raz pierwszy w historii klubu awansowało do Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, że w szatni zapanowała ogromna radość, która następnie przeniosła się do sali konferencyjnej. Tam piłkarze zrobili show.

W sobotę TSG 1899 Hoffenheim wysoko pokonało Borussię Dortmund 3:1, w efekcie spychając BVB na czwarte miejsce w tabeli Bundesligi. Za sprawą okazałego triumfu triumfu Wieśniaki awansowały z kolei na trzecią pozycję, kwalifikując się tym samym do Ligi Mistrzów.

Po spotkaniu piłkarze Hoffenheim szaleli z radości, świętując pierwszy w historii awans do LM. Zrobili prawdziwy show na konferencji prasowej.

Zawodnicy wtargnęli do salki konferencyjnej z piwem w dłoniach i śpiewem na ustach. "Europokal" - głośno śpiewali, oblewając przy tym złotym trunkiem trenera Juliana Nagelsmanna. Trener Borussii Peter Stoeger jakby przewidział taki rozwój sytuacji i przezornie uciekł z konferencji.

Zobacz show piłkarzy Hoffenheim. Scena od 2:30:

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL