WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
TVN Agency / Na zdjęciu PGE Narodowy

Towarzyskiego hitu Chelsea - Sevilla na PGE Narodowym nie będzie

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
28 lipca na PGE Narodowym miał być piłkarskim świętem. Tego dnia w Warszawie teoretycznie zaplanowano towarzyski mecz Chelsea i Sevilli. Pojedynku jednak nie będzie. Całą sprawę dla WP SportoweFakty skomentowała rzeczniczka stadionu.

- Dostaliśmy zapytanie o możliwość organizacji takiego spotkania. Od tamtej pory nie było jednak żadnego kontaktu, żadnego listu intencyjnego czy chociażby jakiejś deklaracji. Tymczasem termin meczu zbliża się wielkimi krokami. Takie spotkania organizujemy dużo, dużo wcześniej. My musimy przecież wykonać szereg działań, m.in. zamówić murawę, itd. W związku z tym, że od organizatora nie mamy żadnej informacji, dla nas na dzień dzisiejszy ten mecz nie odbędzie się - powiedziała Monika Borzdyńska. 

Pojedynek Chelsea FC - Sevilla FC zaplanowano w ramach International Champions Cup. To seria meczów towarzyskich najlepszych drużyn w Europie na różnych stadionach.

Na stronie internetowej organizatora, wśród terminarza tegorocznych spotkań, nadal można zobaczyć informację o meczu Chelsea - Sevilla z odnośnikiem do kupna biletów. Jednak po kliknięciu w link możemy zapisać się tylko do newslettera. Dopiero w nim ma pojawić się informacja kiedy rozpocznie się sprzedaż wejściówek.

Jednakże w związku z odwołaniem meczu takowej nie będzie. - Skierowaliśmy do organizatorów International Champions Cup prośbę o usunięcie nazwy naszego obiektu ze swojej strony internetowej, aby nie wprowadzać kibiców w błąd - podkreśliła Monika Borzdyńska, rzeczniczka PGE Narodowego, na oficjalnej stronie internetowej stadionu. 

Najbliższym pojedynkiem piłkarskim na PGE Narodowym będzie towarzyski mecz reprezentacji Polski i Litwy (12 czerwca). Dla podopiecznych Adama Nawałki będzie to ostatni sprawdzian przed MŚ w Rosji (14 czerwca - 15 lipca).

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #23. Nawałka musi skreślić 7 piłkarzy. "Odpadnie, któryś z młodych zawodników"


Komentarze (1):