WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Waldemar Fornalik

Niepewna przyszłość Waldemara Fornalika w Piaście Gliwice

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Piast Gliwice utrzymał się w Lotto Ekstraklasie, ale nastroje w klubie są dalekie od ideału. Szefowie nie są zadowoleni z gry drużyny i dlatego przyszłość trenera zespołu Waldemara Fornalika jest bardzo niepewna.

Nie jest wykluczone - według dziennikarzy "Przeglądu Sportowego" - że były selekcjoner reprezentacji Polski zostanie zwolniony z Piasta Gliwice.

Wśród ewentualnych następców 55-letniego trenera wymienia się przede wszystkim Artura Skowronka, obecnego trenera pierwszoligowego Wigry Suwałki.

Waldemar Fornalik przejął Piasta w trakcie sezonu 2017/2018, zastępując Dariusza Wdowczyka. Zadaniem trenera było powalczyć z jego podopiecznymi o czołową ósemkę. Tymczasem drużyna z Gliwic grała w grupie spadkowej i o utrzymanie musiała drżeć do ostatniej kolejki. Pozostanie w Lotto Ekstraklasie zapewniła sobie dopiero po rozgromieniu u siebie 4:0 Bruk-Bet Termalici Nieciecza.

Nawet tak przekonywujące zwycięstwo i ostatecznie utrzymanie w elicie, nie uspokoiło szefów Piasta. Przyszłość doświadczonego trenera w Gliwicach ma rozstrzygnąć się w ostatnich dniach maja.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik uspokaja kibiców. "W tym roku jest o wiele lepiej"

Czy Waldemar Fornalik powinien zostać zwolniony z Piasta Gliwice?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL