Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Poszukiwany Paweł Michalski ps Materiały prasowe / Policja.pl / Poszukiwany Paweł Michalski ps.

Lider chuliganów Wisły Kraków poszukiwany listem gończym

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji z Krakowa poszukują Pawła Michalskiego ps. "Misiek". To lider chuliganów Wisły Kraków.

O "Miśku" zrobiło się głośno w 1998 roku, gdy podczas meczu Pucharu UEFA z Parmą rzucił z trybun nożem, trafiając w głowę Dino Baggio. Wisła Kraków za ten wybryk została wykluczona na rok z rozgrywek UEFA, a Paweł Michalski został skazany na 6,5 roku więzienia.

Niespełna 20 lat później doszło do kolejnego głośnego skandalu, w którym maczał palce Michalski. W styczniu tego roku "Dziennik Polski" ujawnił, że na obiektach sportowych należących do TS Wisła uliczne walki trenowali członkowie bojówki krakowskiego klubu. Właścicielem siłowni, na terenie której odbył się wspomniany trening, jest właśnie "Misiek". Mimo tego Wisła nie nie zamierzała likwidować sekcji sportów walki i wypowiadać Michalskiemu umowy najmu lokalu.

Teraz za Michalskim wystawiono list gończy. Funkcjonariusze szukają go ze względu na przestępstwa narkotykowe. - Poszukiwany około 180 cm wzrostu, sylwetkę atletyczną, włosy krótkie, koloru ciemny blond. Cechą charakterystyczną są tatuaże znajdujące się na lewym ramieniu i klatce piersiowej - charakteryzuje Michalskiego policja.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty z CBŚP w Krakowie lub telefoniczny pod numerem (12) 61-56-100 w godz. 8:00 - 16:00, całodobowo 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej krakow.cbsp@policja.gov.pl.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL