WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / David Ramos / Na zdjęciu: Gerard Pique

Zniknęły zegarki i biżuteria. Włamanie do domu Pique i Shakiry

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Pod nieobecność Gerarda Pique i Shakiry w domu, złodzieje włamali się do ich rezydencji niedaleko Barcelony, skąd zabrali kosztowności. Policja szuka sprawców zuchwałej kradzieży.

Hiszpańskie media poinformowały o włamaniu do rezydencji należącej do Gerarda Pique i partnerki piłkarza FC Barcelona, Shakiry, znajdującej się w miejscowości Esplugues de Llobregat (miasto w północno-wschodniej Hiszpanii, wchodzące w skład obszaru metropolitarnego Barcelony). Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę.

- Łupem złodziei padła kolekcja luksusowych i ekskluzywnych zegarków oraz drogocenna biżuteria - dowiedział się dziennik "Marca". Sprawę policji zgłosili rodzice obrońcy Dumy Katalonii i reprezentacji Hiszpanii, którzy spali w innej części budynku i dopiero rano odkryli fakt kradzieży.


Według informacji gazety, policjantom do tej pory nie udało się zidentyfikować sprawców, gdyż - jak podkreśla madrycki dziennik - była to profesjonalnie przygotowana akcja.

Złodzieje doskonale wiedzieli o tym, że 31-letni Pique i starsza od niego o dziesięć lat Shakira w ostatnich dniach nie mogli przebywać w domu. Piłkarz bierze bowiem udział w zgrupowaniu hiszpańskiej kadry przed mundialem w Rosji, a kolumbijska piosenkarka odbywa trasę koncertową w Niemczech. Ubiegłej nocy Shakira wystąpiła na scenie w Kolonii, a na koncercie pojawił się jej ukochany.

ZOBACZ WIDEO Kadrowicze powinni odpuścić przewrotki w siatkonodze. "To narażanie siebie na odniesienie kontuzji"

Komentarze (1):

PRZEJDŹ NA WP.PL