Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arka GdyniaNewspix / Tomasz Zasinski / Arka Gdynia

Dwaj nowi piłkarze w Arce Gdynia

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Karol Danielak z Chrobrego Głogów oraz Oskar Repka z młodzieżowego zespołu niemieckiego Karlsruhe zostali nowymi piłkarzami Arki Gdynia. Dla tego drugiego będzie to okazja do debiutu w Lotto Ekstraklasie.

Bardziej znanym zawodnikiem jest  Karol Danielak. W swojej karierze urodzony w Jarocinie piłkarz występował m.in. w ekstraklasowej Pogoni Szczecin, w której rozegrał 22 mecze ligowe. Ostatnio reprezentował prowadzony przez Grzegorza Nicińskiego Chrobrego Głogów i doskonale z Nice 1. Ligi znał go nowy trener gdyńskiego klubu, Zbigniew Smółka.

W barwach głogowskiego klubu boczny pomocnik, który podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon, zagrał w 98 spotkaniach i strzelił w nich 11 bramek. Teraz będzie miał się okazję przypomnieć w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Kompletnym nowicjuszem jest natomiast rodowity bydgoszczanin, Oskar Repka. Urodził się on w 1999 roku i gra na środku obrony. Ostatnio występował w młodzieżówce drużyny Karlsruher SC, jednak nie przebił się do pierwszego zespołu. Reprezentował Polskę w kadrach do lat 18 i 19.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Grzegorz Krychowiak: Było ciężko, ale życie toczy się dalej

Czy Danielak i Repka to duże wzmocnienia Arki Gdynia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL