WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / PICS UNITED/NEWSPIX.PL

Przełożyli mu samolot, więc zagra w Lotto Ekstraklasie. Niecodzienna sytuacja Wojciecha Golli

Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Wojciech Golla miał lecieć podpisać kontrakt z CSKA Sofia. Ale tak się nie stanie. Samolot piłkarza został przełożony, a ten zdecydował, że wróci do polskiej ligi.

O niecodziennej sytuacji polskiego obrońcy poinformował na Twitterze dziennikarz Krzysztof Stanowski. Według jego doniesień, 26-latek miał już ustalone warunki trzyletniej umowy z CSKA Sofia. Pozostał mu tylko lot do stolicy Bułgarii i dopełnienie formalności, co jednak nie doszło do skutku.

Samolot z byłym młodzieżowym reprezentantem Polski nie wystartował. Pasażerów wyproszono, a datę startu przełożono. Następnego dnia wychowanek Lecha Poznań otrzymał ofertę od polskiego klubu, z której postanowił skorzystać. 

Nie wiadomo jeszcze o jaki zespół konkretnie chodzi. Warto jednak zaznaczyć, że o zawodnika zabiegały m. in. Śląsk Wrocław oraz Pogoń Szczecin.

Golla reprezentował w poprzednim sezonie barwy NEC Nijmegen. Na zapleczu Eredivisie zagrał w 32 spotkaniach i strzelił 6 goli. Po zakończeniu rozgrywek zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z holenderskim klubem.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Polska - Litwa. Łukasz Fabiański musiał interweniować... poza boiskiem. "Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim"


Czy Wojciech Golla będzie gwiazdą Lotto Ekstraklasy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):