Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Grzegorz Bonin (z lewej), Wiktor Biedrzycki (z prawej)Newspix / PIOTR JARUGA / 400MM.PL / Grzegorz Bonin (z lewej), Wiktor Biedrzycki (z prawej)

Wzmocnienie Górnika Zabrze. Wiktor Biedrzycki trzecim nowym zawodnikiem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Górnik Zabrze przeprowadził trzeci transfer w trakcie letniego okienka. Do śląskiego klubu dołączył Wiktor Biedrzycki, który ostatnio grał dla Stomilu Olsztyn.

Informację o tym, że Wiktor Biedrzycki podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze ogłoszono na oficjalnej prezentacji drużyny. 20-latek został przedstawiony jako pomocnik, ale jest zawodnikiem uniwersalnym. W Stomilu Olsztyn ostatnio występował jako stoper. Właśnie z olsztyńskim klubem był związany przez większość swojej kariery.

- Jestem zadowolony, że tak szybko wszystko zostało załatwione. Jestem z drużyną i mogę normalnie funkcjonować. Znam tylko Adama Ryczkowskiego, a wielu chłopaków kojarzę tylko z telewizji, ale się mną szybko zaopiekowali i jest bardzo fajna atmosfera. Każdy zawodnik chce grać dla Górnika i to jest dla każdego marzenie. Przeskok z I ligi do Ekstraklasy to duże wyzwanie - powiedział nowy piłkarz śląskiego klubu.

Do Górnika Biedrzycki trafił w ramach wolnego transferu. Jego kontrakt ze Stomilem dobiegł końca 30 czerwca. Piłkarz jest w kręgu zainteresowania trenera reprezentacji Polski do lat 21, Czesława Michniewicza. Był już powoływany na zgrupowania kadry młodzieżowej i walczy o miejsce w niej.

To trzeci transfer Górnika w letnim okienku. Wcześniej śląski klub pozyskał Hiszpana Jesusa Jimeneza i Adama Ryczkowskiego. Do kadry pierwszego zespołu włączeni zostali także piłkarze rezerw: Konrad Michalak, Krzysztof Kubica i Kamil Surowiec.

ZOBACZ WIDEO Kto zastąpi Adama Nawałkę? Jacek Gmoch: Siebie nie uwzględniam

Czy Górnik Zabrze awansuje do II rundy eliminacji Ligi Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL