Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcelo w barwach Wisły Kraków WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Marcelo w barwach Wisły Kraków

Marcelo Guedes do Wisły Kraków: Pamiętajcie, że jestem z wami w tej walce

Marlena Kaczmarek
Marlena Kaczmarek
Były piłkarz Wisły Kraków - Marcelo Guedes na swoim Twitterze napisał list do kibiców klubu. Zawodnik wspiera fanów Białej Gwiazdy, która właśnie straciła stadion przy Reymonta.

- Spędziłem w Krakowie tylko dwa lata, ale to był fantastyczny czas. Wciąż uważam, że gdyby nie Wisła, nie znajdowałbym się dzisiaj tu, gdzie jestem, czyli w Olympique Lyon. - zaczął Brazylijczyk w swoim liście.

Piłkarz wyraził zaniepokojenie doniesieniami o utracie stadionu i stanie finansowym Białej Gwiazdy. Apelował do kibiców, aby zapobiegli spadkowi Wisły z Ekstraklasy.

- Teraz musimy zrobić wszystko, by uratować Klub. Chciałbym prosić Kibiców, by nie opuścili Wisły w tych trudnych chwilach i zapełnili trybuny w następnym sezonie, np. kupując karnety. - dodał.

Wśród kibiców można słyszeć głosy zachęcające do kupna wspomnianych przez Marcelo wejściówek. Fani chcą zorganizować akcję sprzedaży symbolicznych cegłówek mających wesprzeć klub.

ZOBACZ WIDEO Cristiano Ronaldo: A na końcu jest Juventus Turyn. Zapomnieć o łzach

- Pamiętajcie, że jestem z Wami w tej walce. Nie można zapominać, komu zawdzięcza się najwięcej. - zakończył.


Sprawa zdaje się być już przesądzona, magistrat wydał oficjalne oświadczenie o nieprzedłużeniu umowy z klubem. Nie wiadomo, na jakim stadionie Wisła Kraków wystąpi w nadchodzącym sezonie.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL