Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłka nożnaGetty Images / Laurence Griffiths / Piłka nożna

Oficjalnie: Bartosz Nowak w Stali Mielec

Michał Piegza
Michał Piegza
Ruch Chorzów i Stal Mielec doszli do porozumienia w kwestii transferu Bartosza Nowaka. Pomocnik z klubem z Nice I ligi podpisał 3-letni kontrakt. Kwoty jaką Ruch otrzyma od Stali nie podano.

Koniec niepewności Bartosza Nowaka. Pomocnik na zasadzie transferu definitywnego przeszedł z Ruchu Chorzów do Stali Mielec, do której był wypożyczony przez ostatnie pół roku, a wcześniej z powodzeniem grał w tym klubie II lidze.

1 lipca Nowak wrócił do Ruchu, ale nie chciał grać w zespole z II ligi. Zawodnik nawet udał się z Niebieskimi na zgrupowanie. Ostatecznie działacze doszli do porozumienia i Bartosz Nowak wyjechał z Rybnika-Kamienia i dołączył do Stali. W poniedziałek poinformowano, że po długich negocjacjach kluby osiągnęły porozumienie. Nowak podpisał z mielczanami 3-letni kontrakt.
Piłkarz największe sukcesy osiągał właśnie w Stali, w której występował w latach 2014/2015 i 2015/2016. Z mielczanami wywalczył awans do Nice I ligi i powrócił wrócił do Miedzi Legnica, skąd wypożyczono go do Ruchu. Przy Cichej dopiero pod koniec sezonu 2016/2017 wywalczył miejsce w składzie, ale nie pomógł chorzowianom w utrzymaniu. Po spadku do Nice I ligi Nowak został przez Ruch wykupiony z Miedzi, ale po pół roku wypożyczono go do Stali, gdzie czuje się najlepiej.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Deschamps zapanował nad kadrą. "Francuzi często mieli problem z przerośniętym ego"

Stal Mielec awansuje do Lotto Ekstraklasy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL