WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Harry Trump / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski

Bartosz Białkowski zadecydował o przyszłości. Podpisał trzyletni kontrakt

Dawid Borek
Dawid Borek
Bartosza Białkowskiego chciało pozyskać Birmingham City, jednak bramkarz reprezentacji Polski nigdzie się nie wybiera. W poniedziałek podpisał nowy, trzyletni kontrakt z Ipswich Town.

Brytyjska telewizja "Sky Sports" przed kilkoma dniami informowała, że Birmingham City chce wykupić Bartosza Białkowskiego z Ipswich Town (czytaj więcej TUTAJ). Teraz wiemy już, że bramkarz reprezentacji Polski nie zmieni pracodawcy, bowiem parafował nową, trzyletnią umowę, ze swoim dotychczasowym klubem.

- To wielki szczyt grać w tym wspaniałym klubie. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo dumni - napisał Białkowski na Twitterze. - Zawsze chciałem zostać w Ipswich Town - dodał w rozmowie z klubowymi mediami.


Bartosz Białkowski występuje w Ipswich Town od od 2014 roku. Nigdy nie zagrał w Premier League, a w niższych ligach zanotował 248 meczów.

31-latek w marcu zadebiutował w reprezentacji Polski. Kilka miesięcy później pojechał na mistrzostwa świata w Rosji, jednak nie było mu dane zagrać w choćby jednym spotkaniu.

ZOBACZ WIDEO Młody piłkarz Legii zgłasza gotowość do gry w reprezentacji. "To nie ja wybieram selekcjonera"

Czy przedłużenie umowy z Ipswich Town to słuszna decyzja Białkowskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL