WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / ISABELLA BONOTTO / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo królem Instagrama. Jego wpis po przejściu do Juventusu bije rekordy

Michał Fabian
Michał Fabian
Zdjęcie Cristiano Ronaldo w koszulce Juventusu Turyn polubiło na Instagramie ponad 11 milionów internautów. W ciągu zaledwie trzech dni. To piąty wynik w historii tego serwisu społecznościowego.

"Forza Juve!" - napisał Cristiano Ronaldo 16 lipca, obok fotografii, na której widzimy go w koszulce Juventusu. Tego dnia odbyła się prezentacja Portugalczyka w turyńskim klubie.

Zdjęcie bije rekordy popularności. Na Instagramie polubiło je 11,436 mln internautów (stan na czwartek, na godz. 17.40). To piąty wynik w historii tego serwisu społecznościowego.

Co ciekawe, na czwartym miejscu listy wszech czasów figuruje inne zdjęcie Ronaldo - z Georginą Rodriguez, po narodzinach ich potomka. Fotografię z listopada 2017 r. polubiło 11,448 mln internautów.

Ronaldo na liście najbardziej popularnych postów na Instagramie wyprzedzają jedynie: celebrytka Kylie Jenner (jej dwa posty polubiło odpowiednio: 17,9 i 13 mln internautów) oraz kanadyjski piosenkarz Justin Bieber (12,7 mln).

Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo związał się z Juventusem Turyn czteroletnim kontraktem. Za każdy sezon ma otrzymywać 30 mln euro. Włoski klub zapłacił za transfer łącznie 112 mln euro.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: o wpadce na MŚ już zapomnieli. Zobacz zdjęcia z wakacji Hiszpanów

Czy Cristiano Ronaldo zostanie królem strzelców Serie A w sezonie 2018/19?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL