WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
East News / AP Photo/Efrem Lukatsky / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

"Miłość w Zakopanem" na obozie Napoli. Milik i Zieliński "gwiazdami" karaoke

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Podczas zgrupowania przed nowym sezonem Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wzięli udział w karaoke. Reprezentanci Polski zaśpiewali fragment hitu Sławomira pt. "Miłość w Zakopanem".

"Bawiłem grubo się i w Ameryce, (USA). Gdzieś pod palmami raj. Mówili jedź, bo tam podobno życie (ooo)" - śpiewają Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński na nagraniu, które robi furorę w mediach społecznościowych.

Film pochodzi z karaoke, które zostało zorganizowane na zgrupowaniu przedsezonowym SSC Napoli w Trentino (w dniach 10-30 lipca). Występ polskich piłkarzy, którzy wykonali fragment przeboju Sławomira Zapały pt. "Miłość w Zakopanem", nie przypadł jednak do gustu ich kolegom. Pod koniec nagrania widzimy, jak w stronę reprezentantów Polski lecą jakieś przedmioty, m.in. kawałki papieru.


Karaoke stało się już tradycją podczas zgrupowania włoskiego klubu. Zawsze po kolacji ktoś z członków zespołu otrzymuje szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności piosenkarskich. Przed Milikiem i Zielińskim śpiewał m.in. trener Carlo Ancelotti (utwór pt. "O surdato").

W niedzielę (22 lipca) podopieczni Ancelottiego rozegrają pierwszy test-mecz w sezonie przygotowawczym. Rywalem Napoli będzie drugoligowa drużyna Carpi FC (początek meczu o godz. 21).

ZOBACZ WIDEO Urszula Radwańska w Gortat Team walczyła na boisku i... poza nim. Zdradziła tajemnicę swojego numeru

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL