Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kasper HamalainenNewspix / Piotr Kucza / Na zdjęciu: Kasper Hamalainen

El. LM. Kasper Hamalainen: Chcemy zmienić historię

Maciej Siemiątkowski
Maciej Siemiątkowski
- To będzie trudny mecz, ale jestem pewny siebie. Wygrana w Kielcach pozwoliła nam uwierzyć w siebie i w to, że uda nam się odrobić niekorzystny wynik - mówił Kasper Hamalainen przed arcyważnym spotkaniem ze Spartakiem Trnava w Lidze Mistrzów.

We wtorek Legia Warszawa zagra o pozostanie w LM. Tydzień temu piłkarze Deana Klafuricia przegrali u siebie ze Spartakiem Trnava 0:2 i mocno skomplikowali swoją sytuację. - Powinniśmy skupić się na grze i zachować koncentrację. Nie musimy kalkulować, ile goli mamy strzelić. Jeśli zagramy tak, jak potrafimy to jestem przekonany, że zdobędziemy wystarczającą liczbę bramek - powiedział Kasper Hamalainen, pomocnik mistrzów Polski. 

Wojskowi przystąpią do rewanżu pokrzepieni pierwszym zwycięstwem w lidze. Legia odrobiła w Kielcach straty i wygrała 2:1: - Liczymy na powtórkę w spotkaniu ze Spartakiem - przyznał Klafurić.

- Spróbujemy zmienić historię. To będzie trudny mecz, ale jestem pewny siebie. Zwycięstwo w Kielcach pozwoliło nam uwierzyć w siebie i w to, że jutro uda nam się odrobić niekorzystny wynik - dodał natomiast Hamalainen.

Dobrą wiadomością przed wtorkowym spotkaniem jest powrót do składu Michała Pazdana i Michała Kucharczyka. Tych piłkarzy piłkarzy zabrakło w pierwszym meczu ze Spartakiem: - Obaj dają nam wielką jakość. Są kluczowymi zawodnikami i dają nam więcej siły i pewności siebie - stwierdził Dean Klafurić.

Rewanżowe starcie Legii i Spartaka w II rundzie eliminacji LM zacznie się we wtorek (31 lipca) o godzinie 20:30.

ZOBACZ WIDEO Zbigniew Boniek: Jestem pewien, że dokonałem dobrego wyboru. Żaden polski trener nie ma wielkiego CV

Czy Legia Warszawa awansuje do III rundy LM?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL